O Hevitaru


O nás

tréninkové a rehabilitační pomůcky

Pod značkou HEVITAR necháváme vyrábět tréninkové a rehabilitační pomůcky pro všechy věkové skupiny. Na trhu působíme od roku 2017 a jako sportovní nadšenci se snažíme dodávat kvalitní a maximálně využitelné produkty, v takové kvalitě, jakou bychom si jenom pro tyto účely představovali. Při návrhu našich výrobků těžíme z předešlé zkušenosti výroby rehabilitačních pomůcek, při kterých spolupracujeme s lokálními řemeslníky a materiál nakupujeme z 90 % z tuzemska.

            Všechny výrobky jsou pro nás vyráběny ručně a každý je pečlivě kontrolován, aby uspokojil jak Vaše požadavky tak naše představy. Se svojí produkcí se snažíme pokrýt zajímavé kategorie jako tréninkové zátěže, závěsné závaží, balanční desky, rehabilitační mini trampolínky.

            Tuto nabídku budeme postupně rozšiřovat a v blízké budoucnosti Vám chceme nabídnout masážní válce, které momentálně testujeme. Tyto masážní válce plánujeme uvést na trh v říjnu roku 2017.

Poskytované služby

Upravení výrobků dle Vašich požadavků

Při dostatečně velkém odběru jedné z našich výrobkových řad Vám nabízíme možnost výrobní úpravy této řady na míru. Nejčastěji se jedná o dodatečný potisk výrobků s logem rehabilitačního nebo fitness centra. Dále nabízíme možnost změny barevných podkladů a balení do obalů dle standardů Vaší firmy.

Pro informace o minimálním odběru customizovaných výrobků a předběžnou kalkulaci nás kontaktujte.

Partnerství na celý život

Máte internetový obchod, kamennou prodejnu a zaujaly Vás naše produkty? Tak neváhejte a co nejdříve nás kontaktujte. Většina sortimentu, který prodáváme je naší produkce a tak Vám můžeme nabídnout výhodné cenové zvýhodnení pro velkoobchodní odběr. Navíc při odběru nad 10.000 Kč bez DPH Vám bude automaticky udělena sleva z objednávky ve výši 10%.

Více informací o této spolupráci se dozvíte na stránce Velkobchod.

Hevitar logotypy ke stažení

Budeme velmi rádi, když v případě spolupráce zařadíte naše logo na Vaše webové stránky. Právě pro tyto účely jsme připravili soubor se všemi variantami našeho loga. Výběr varianty a barevného provedení je už jen na Vás. Grafický podklad je ve formátu pdf. Pro další formáty (.psd, .ai, ..) nás prosím kontaktujte, rádï Vám je pošleme.

Produktové fotky ke stažení

V případě velkoobchodní spolupráce jistě oceníte detailní fotografie našich produktů ve vysokém rozlišení, které zaručí vzhlednou propagaci ve Vašich eshopech.