Kombinovaná balanční deska HEVITAR

Ještě nehodnocen Napsat recenzi
889
Cena bez DPH: 735 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód výrobku:
bal-43
Výrobce:
Hevitar

  • Doprava od 2500 Kč zdarma

  • Garance vrácení peněz

Sdílet

Kombinovaná balanční deska HEVITAR představuje unikátní spojení balanční desky a balančního polštáře. Spojením těchto prvků dohromady jsme sestavili pomůcku, která umožňuje balancování na celém povrchu desky. Desku lze používat z obou stran, tzn. že při otočení slouží deska jako základna a balancování je prováděno pomocí balančního poštáře (podobně jako BOSU).

Balanční polštář je k desce spojen pomocí systému suchých zipů, které umožnují spojení ploch při balancování. Díky suchým zipům lze balanční poštař oddělit od balanční desky a je ho možno používat jako podložku na sezení.  Balanční deska je vyrobená z překližky, která je potažená protiskluzovým gumovým plátem se vzorem. Součástí balení je také pumpička s nástavci.

 Balanční deska  je určená pro zlepšení motoriky, stabilizace a celkové zlepšení koordinačních schopností částí, nebo celého těla. Pomáhá začátečníkům a dětem zlepšit pohyblivost, pružnost těla a slouží i k posilování svalových partií. Balanční deska slouží k odstranění problémů s páteří a klouby. Také může pomoci ke zlepšení výkonnosti u někerých sportů - při tenisu, golfu atd. Napomáhá nalezení správného postoje při švihu. Balanční deska je na aktivní ploše opatřená vrstvou, umožňující dobrou přilnavost povrchu při cvičení. Nosnost desky činí 100 kg.
Balanční deska je dodávaná s instruktážním manuálem, který obsahuje doporučené cviky.


Technický popis:

  • Hmotnost: 2,4 kg
  • Průměr desky: 40 cm
  • Nosnost: 100 kg
  • Materiál: překližka, guma
  • Balení: 1 ks ve fólii + manuál + pumpička
Parametry a specifikace
Hmotnost 2,4 kg
Nosnost 100 kg
Materiál překližka, guma
Rozměr průměr: 40 cm
Balení 1 ks ve fólii + manuál + pumpička
Použití zlepšení motoriky, stabilizace, koordinačních schopností
Typ balanční deska
Napsat recenzi