Spouštíme Hevitar!

Spouštíme Hevitar! />

03/03/2017

Novinky

       Jsme připraveni! Jsme on-line! Chvíli nám trvalo, abychom vše připravili do naprosté dokonalosti a uspokojili i ty nejnáročnější požadavky kladené na naše výrobky a na internetový obchod. Od fáze příprav, výroby a testování do samotného spuštění e-shopu a velkoobchodu uplynulo zhruba 7 měsíců. Nyní naše sklady „pukají ve švech“ a s vervou a chutí se vrháme do každé nové objednávky.

      Cíl našeho podnikání se za tu dobu vůbec nezměnil, výrobky prodávané pod značkou HEVITAR jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, jsou vyráběny v české republice a materiál zásadně nakupujeme od českých výrobců a dodavatelů. Tímto krokem se chceme odlišit o těch “výrobců“, kteří nakupují průměrné zboží v Číně a poté si ho jenom potisknou. Každý náš produkt je odzkoušen v praxi a mnoho lidí na něm udělalo kus dobré, ruční práce. Proto Vám hned a narovinu můžeme říct, co od našich výrobků můžete očekávat, případně kde hledat alternativu.

O značce HEVITAR:

HEVITAR - tréninkové a rehabilitační pomůcky

       Pod značkou HEVITAR necháváme vyrábět tréninkové a rehabilitační pomůcky pro všechy věkové skupiny. Na trhu působíme od roku 2017 a jako sportovní nadšenci se snažíme dodávat kvalitní a maximálně využitelné produkty, v takové kvalitě, jakou bychom si jenom pro tyto účely představovali. Při návrhu našich výrobků těžíme z předešlé zkušenosti výroby rehabilitačních pomůcek, při kterých spolupracujeme s lokálními řemeslníky a materiál nakupujeme z 90 % z tuzemska.

       Všechny výrobky jsou pro nás vyráběny ručně a každý je pečlivě kontrolován, aby uspokojil jak Vaše požadavky tak naše představy. Se svojí produkcí se snažíme pokrýt zajímavé kategorie jako tréninkové zátěže, závěsné závaží, balanční desky, rehabilitační mini trampolínky a stojany na činky.

       Tuto nabídku budeme postupně rozšiřovat a v blízké budoucnosti Vám chceme nabídnout posilovací gumy se systémem uchopení, které momentálně vyvíjíme a testujeme. Tyto cvičební gumy plánujeme uvést na trh v polovině roku 2017.Těšíme se na případnou spolupráci a věříme, že směr a vize, které sdílíme Vám budou blízké a budete mít radost z našich prouduktů stejně tak jako my při jejich navrhování.

Václav Hampl